Drinki w formie sorbetu do mrożenia w domu

Mrożone drinki w torbach to idealny sposób na serwowanie drinków w upalne lato, idealne na imprezy i przyjęcia. Posmakują i zachwycą każdego gościa. Dostępne smaki to:

  • Margarita,
  • Mojito,
  • Strawberry Daiquiri,

 

Gotowe drinki mają konsystencję lodowego sorbetu. Dozując ilość alkoholu wedle własnego uznania można przygotować drinki lżejsze lub mocniejsze.

Rodzaje drinków w torbach do mrożenia:

 

  • Mojito - popularny drink na bazie rumu kubańskiego z wyraźnym smakiem limonki i mięty. Torebka do przygotowania 1,5L drinka Mojito!

Sposób użycia: do torebki z ekstraktem drinka dolej 650ml wody i 570ml 40% wódki (całkowita objętość 1,5 lit drinka, kreska na naklejce). Włóż do zamrażalnika na minimum 6 godzin, żeby uzyskać konsystencję sorbetu. Wyciskaj drink z torebki wprost do szklanki.

Jak serwować: Do szklanki drinkowej włóż plasterek limonki i kilka listków świeżej mięty, wciśnij drinka z torby do ¾ wysokości szklanki i dopełnij wodą gazowaną. Od razu podawaj do picia. Mrożone drinki w torbach to idealny sposób na serwowanie drinków w upalne lato, idealne na imprezy i przyjęcia.

 

  • Strawberry Daiquiri – to klasyczny orzeźwiający drink na bazie rumu kubańskiego z wyraźnym smakiem truskawek. Torebka do przygotowania 1,5L drinka Truskawkowego Daiquiri!

Sposób użycia: do torebki z ekstraktem drinka dolej 600ml wody i 600ml 40% wódki (całkowita objętość 1,5 lit drinka, kreska na naklejce). Włóż do zamrażalnika na minimum 6 godzin, żeby uzyskać konsystencję sorbetu. Wyciskaj drink z torebki wprost do szklanki.

Jak serwować: Drinka wyciskamy do szklaneczki drinkowej, jako ozdobę możemy dodać świeże truskawki. Mrożone drinki w torbach to idealny sposób na serwowanie drinków w upalne lato, idealne na imprezy i przyjęcia.

 

  • Margarita - klasyczny drink na bazie tequili. Torebka do przygotowania 1,5L drinka Margarita!

Sposób użycia: do torebki z ekstraktem drinka dolej 650ml wody i 670ml 40% wódki (całkowita objętość 1,5 lit drinka, kreska na naklejce). Włóż do zamrażalnika na minimum 6 godzin, żeby uzyskać konsystencję sorbetu. Wyciskaj drink z torebki wprost do kieliszka koktajlowego.

Jak serwować: Pije się w kieliszku koktajlowym z kantem umoczonym w soli z plasterkiem limonki albo cytryny. Mrożone drinki w torbach to idealny sposób na serwowanie drinków w upalne lato, idealne na imprezy i przyjęcia.

Sprawdź pełną ofertę najlepszych zaprawek do alkoholu w sklepach:

Zaprawki do alkoholu esencje w SpiritFerm

Esencje do alkoholu zaprawki w WinoHOBBY